Dział Udostępniania Zbiorów

Dział Udostępniania Zbiorów

al. Powstańców Warszawy 12
35-959 Rzeszów
bud. V-B

tel. (17 865) 1584
(17 743) 2252
e-mail: zbiory@prz.edu.pl

 

Kierownik

mgr Małgorzata Kruczek kustosz mkruczek@prz.edu.pl pokój V-B.120
(17 743) 2277

 

Pracownicy

NAUKI TECHNICZNE – kolekcja zielona
NAUKI MATEMATYCZNE I PRZYRODNICZE – kolekcja fioletowa
tel. (17) 865 10 27, (17) 865 1321

mgr Berenika Błażejowska kustosz bblaz@prz.edu.pl pokój V-B.122
(17 743) 2280
mgr Michał Kochman bibliotekarz michalk@prz.edu.pl pokój V-B.122
(17 743) 2281
mgr Grażyna Bursztyn-Bajorska bibliotekarz bursztyn@prz.edu.pl pokój V-B.122
(17 743) 2280

NAUKI SPOŁECZNE I EKONOMICZNE – kolekcja pomarańczowa
NAUKI HUMANISTYCZNE I PRAWNE – kolekcja granatowa
tel. (17) 865 15 84, (17) 743 22 52

mgr Grzegorz Chmiel bibliotekarz chmiel@prz.edu.pl pokój V-B.28
(17 743) 2270
mgr Urszula Tobiasz kustosz utobiasz@prz.edu.pl pokój V-B.122
(17 743) 2264
mgr inż. Małgorzata Warzocha-Laska bibliotekarz gosiawar@prz.edu.pl pokój V-B.122
(17 743) 2265

Czasopisma
tel. (17) 865 13 50

mgr Anna Bieda st. bibliotekarz abied@prz.edu.pl pokój V-B.6
(17 743) 2256
mgr Marcin Zieliński bibliotekarz marcinz@prz.edu.pl pokój V-B.6
(17 743) 2269

Punkt Kontroli Bramek i Obsługi Czytelnika
tel. (17) 743 22 50, (17) 743 22 51

mgr Paulina Biela mł. bibliotekarz p.biela@prz.edu.pl pokój V-B.6
(17 743) 2255
mgr Barbara Szetela bibliotekarz basz@prz.edu.pl pokój V-B.6
(17 743) 2269

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję